Před několika lety vznikla z vášně k čaji myšlenka, z myšlenky pak po přípravách produkt, který byl prvním nealko panákem, energy shotem: **Samurai Shot!**

**Vhodný i pro diabetiky a vegany.**

Čajový a bylinný extrakt, který skvěle zapadne do vašeho zdravého životního stylu. Je to skvělý společník na bar. Můžete ho vypít jako panáka, míchat do alko i nealko koktejlů. Připravit z něj ledový čaj nebo horký nápoj. Čistý energy drink bez zbytečných konzervantů, cukru a barviv.

Konečně alternativa pro ty, kteří chtějí doplnit energii zdravě a čistě přírodní cestou. Jedná se o funkční koncentráty z čaje a bylin, plněné 
do 0,5 l lahví.

**Jde o světový originál v povzbuzujících nápojích, 
na trhu již od roku 2015.**

Samurai shot je vyroben z kvalitního pravého čaje bez zbytečných konzervantů, barviv, zahušťovadel a stabilizátorů. Funkční stimulace shotu je založena na účinku čajového kofeinu na lidský organismus.

Obsažené různé typy čajů mohou pozitivně působit na tyto oblasti těla:

**Hlava** - pozitivně podporuje soustředění a dlouhou duševní činnost
**Srdce** - přispívá k jeho normální činnosti
**Žaludek** - podporuje metabolismus, funguje jako antioxidant


Recenze:

---

Tomáš A.: Fakt doporučuji - opravdu to nakopává. Zatím jsem zkusil Maté Rio je skvělý - sladký, silný s ovocným nádechem. Používám hlavně při řízení auta nebo učení.

Maréta O.:
Krásné balení. Objednala jsem Bitter Green a Sweet Flower. Prozatím jsme ochutnali pouze Bitter Green a i když jsem zvyklá na čaje, tak tohle byla síla, ale s krásným sladkým ocasem, pro labužníky!

Silvie V.
Byl to dárek pro přítele a byl nadšený, výborná alternativa energeťáku, ideální pro milovníky čaje :) A můžete si dát v práci panáka, nejlépe při nočních. Budu kupovat znovu.