Jsme malé energické vinařství, které najdete v krásném Českém středohoří. Zamilovali jsme se do vína a vyrábíme ho pro vás s vášní a nevyčerpatelnou energií.

Své síly jsme spojili s našimi partnery a přáteli Liborem Winklerem a Michalem Kvíčalou, kteří podpořili naše sny a díky nim můžeme navázat na staletou tradici našich vinohradů a dále růst.
Jsme unikátní nejen naší chutí, ale také polohou. Vinohrady se nachází na úpatí Blšanského Chlumu, který je přírodní památkou, a poskytuje nám výjimečné mikroklima. Jeho unikátní vulkanické podloží, bohaté na minerály, je pro pěstování révy v České republice zcela ojedinělé. Dáváme přednost kvalitě před kvantitou a z každého vinného keře minimalizujeme výnosy tak, aby z něj zůstalo jen to nejlepší. Sběr hroznů provádíme ručně a jejich další okamžité zpracování zajišťuje jedinečnou chuť vína. Respektujeme přírodu a zastáváme ekologicky šetrný přístup k pěstování. Neusneme na vinné révě. Chceme se stále zdokonalovat, rozrůstat, a především vám chutnat.

Žádná položka