Kdo jsme?

Pomáháme malým, převážně českým výrobcům s distribucí a prodejem kvalitních nápojů a potravin. 

Možná to zní banálně, ale před pár lety jsme se zamilovali do řemeslných nápojů od drobných výrobců. Začalo to řemeslným ciderem a moštem, a postupně nabídli lidem další škálu jen dobrýho pití, které jsme chěli vždy prodávat - a tak se stalo!

Po tuhé zimě přišla v roce 2020 krize v našem odvětví a vypadalo to, že to zabalíme, ale spojili jsme se skvělými partnery, abychom mohli kvalitní produkty prodávat online, s vlastní distribucí a službou fulfilmentu pro mikro výrobce až po velké distributory, kterým dokážeme zajistit jak služby, tak otevřít prodejní kanály...

Nyní prodáváme i přímo, díky tomuto eshopu, který jsme spustili i díky corona krizi, která nám znemožnila prodávat a dodávat nápoje do segmentu HoReCa. 


Náš tým

Nečekejte velký korporát. Jsme malá parta lidí s velkou láskou k dobrýmu pití...


O nás

Před 5ti lety jsme začali prodávat cider a mošt, pak se vrhli na další produkty a po strmém pádu díky covidu jsme tu, online s mnohem širším portfoliem, nežli dříve...


Co je dobrý?

Nebudeme prodávat věci, které jsou plné stabilizátorů, barviv, sladidel nebo náhražek a tak jsme se rozhodli přidávat na nás eshop pití, které nám nejen chutná, ale o kterém jsme přesvědčeni, že vám udělá dobře. 

Showroom - prodejna na Žižkově v Laskafe